Servis Hizmetlerimiz :

Yaptığımız iş, Çağ Otomotiv'in kalitesidir. Bireysel titizliği ve yüksek kaliteli servis hizmetini garanti ediyoruz.

Periyodik Bakım Hizmetlerimiz :
Yağ ve yağ filtresi, hava filtresi, buji, yakıt filtresi ve polen filtresi değişimi, şanzıman yağı kontrolü ve değişimi, triger kayışı ve eksantrik zincir değişimi, debriyaj baskı ve balata değişim.

Ön ve Arka Düzen Bakım ve Onarımı :
Aracınızın yere sağlam basması ve sizi emniyetle gideceğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürmesi için amartisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, z rot lar, fren balata ve diskleri, fren hortumları kontrolleri ve değişimi.

Elektrik - Elektronik Bakım ve Onarımı :
Aracınızda yenilenmesi veya tamiri gereken tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, parça değişim ve montajı, adaptasyon ve kodlama işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Oto cam kriko sistemlerinin tamir işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz. Cam kriko sisteminin yenisi ile değişitirilmesi esnasında ortaya çıkacak yüksek maliyetlerin yerine, düşük maliyetlerle mevcut sisteminizi ilk günkü kadar kullanışlı hale getiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ekipmanlarından oto soğutma sistemlerinin bakım ve tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Kışlık ve yazlık oto klima bakımı ve gaz doldurma işlemleri için bizi arayınız.

Kaporta ve Boya Hizmetleri :
Kaporta ezik ve çizikleri ve hasarlı araçlarınız firmamız tarafından olarak onarılıp teslim edilmektedir.
Boya temizliği ve boya koruma işlemlerinde dünyaca kanıtlanmış ürünleri kullanılmaktadır.
Tüm hakları saklıdır © 2012 Çağ Otomotiv
Adres : Yeni Sanayi Sitesi A-4 Blok No: 14 (Yeni Bloklar) Çorlu/ Tekirdağ
Tel : (0282) 673 55 54 / Faks : (0282) 673 55 54 / Acil Yol Yardım : 0532 664 10 51